Zimní sportování se školou

Během zimního období rádi využíváme možnosti bruslení na veřejném kluzišti na náměstí. Někteří tu překonávají obavy z prvních pohybů na ledě, jiní zdokonalují své bruslařské dovednosti.

Za  sněhem jsme ale museli vyrazit na Filipov. Skipark tu zasněžuje svah nejen pro lyžování, ale i jízdu na bobech či sáňkách. V úterý 16. 1. 2024 jsme tedy opustili teplo našich tříd a téměř celá škola odjela autobusem za radostí z pohybu na sněhu.

Nelyžaři bobovali nebo sáňkovali. Lyžaři předvedli své umění ostatním a snad je i trochu nalákali pro získávání této dovednosti.

Tato akce se uskutečnila za výrazné sponzorské pomoci pana Josefa Zimovčáka, který uhradil celou částku za dopravu. Moc mu tímto děkujeme.

J. Říha, sportovní referent